WERDMAN Polska

Gliniana 12
20-616 Lublin

+48 512 656 726  fax. +48 222472799

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Wspaniałe dzieła sztuki ze szczególnym efekt głębi od 24,99 zł*
5 mm mocne szkło akrylowe
Podstawka ze szkła akrylowego
Może zostać dodany tekst

szklo1

ZDJĘCIE ZA SZKŁEM AKRYLOWYM ? STOJAK
Niezapomniane chwile, które uwieczniamy na swoich fotografiach zasługują na piękną oprawę. Stwórz prawdziwe dzieło sztuki z najważniejszych dla Ciebie zdjęć. Przykuwający oczy blask i niesamowitą głębię kolorów uzyskasz umieszczając je za specjalnym akrylowym szkłem, które doda im wyjątkowego charakteru i elegancji.

szklo2
Zdjęcie w szklanej oprawie
Pięknie szlifowana tafla szkła o grubości 5mm, nadaje prawdziwych walorów estetycznych. Dodatkowym atutem są pięknie wypolerowane brzegi, które umożliwiają oglądanie również z boku. Do każdego zdjęcia dołączana jest akrylowa podstawa, dzięki której umieścisz swój obraz w dogodnym dla ciebie miejscu. Stojak można ustawić w pionie lub w poziomie, przez co bez problemu dopasujesz tam dowolne zdjęcie.
Styl taki jak lubisz
Aby Twoje wyjątkowe zdjęcie nabrało spersonalizowanych cech charakteru, dajemy Ci możliwość ozdobienia go w naszym edytorze. Podczas edycji zdjęcia możesz dodać do niego obrazy pasujące do jego tematyki. Ozdobne ramki, teksty oraz rozmaite kategorie zapewnią zdjęciu wyjątkowy wygląd. Opcja umieszczenia rysunku jest ciekawym rozwiązaniem dla dzieci, które mogą w ten sposób wyrazić swoją wyjątkową miłość do dziadków

szklo3
Zdjęcie wzmocnione taflą szkła
Dbając o najdrobniejszy szczegół pragniemy, abyś otrzymał produkt najwyższej jakości. Zdjęcie wydrukowane jest na papierze w wersji Premium, co zapewnia o jego trwałości. Bogate nasycenie kolorystyczne oraz wysoki kontrast w połączeniu z akrylową taflą szkła dają uczucie głębi, ożywiając obraz. Specjalnie dobrane wymiary 10 x 15 x 0,5cm nadają mu klasy, czyniąc produkt wyjątkowym

szklo4
Elegancki prezent
Pięknie oprawiona fotografia sprawdzi się idealnie jako spersonalizowany prezent. Możesz podarować go np. swoim bliskim. To idealna propozycja na podarunek na urodziny, z okazji rocznicy ślubu czy awansu. Minimalistyczny design sprawia, że fotoobraz za szkłem będzie się pięknie prezentować na półce z pamiątkami lub na biurku.

 szklo5

Produkt Termin dostawy Cena
Zdjęcie 10x15 za szkłem akrylowym 4-5 Dni 24,99 zł
Zdjęcie za szkłem akrylowym 10x15 4-5 Dni 29,00 zł
  4-5 Dni 39,00 z

 

Kategoria: