WERDMAN Polska

Gliniana 12
20-616 Lublin

+48 512 656 726  fax. +48 222472799

Fotoprezenty

Podaruj orginalny prezent bliskiej osobie

Fotoprezenty na każdą okazję

Nie czekaj i stwórz oryginalny prezent dla swoich bliskich. Niezależnie od tego, komu podarujesz prezent ? na pewno ucieszy on obdarowanego. Taki prezent będzie niósł ze sobą przekaz. Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię ? najlepiej coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Bez wątpienia każda okazja jest ważna i wymaga upominków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, a efekt będzie murowany. Fotoprezent to doskonały sposób, by wyrazić uczucia bliskiej osobie. Dzięki indywidualnym nadrukom w postaci wspólnych zdjęć prezenty mogą nabrać osobistego, niezwykle oryginalnego charakteru. Zamiast kupować masowe prezenty, warto wykazać się odrobiną inwencji twórczej i wręczyć bliskim jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny fotoprezent, który przypomni im wspólnie spędzone chwile. Nie ulega wątpliwości, że obdarowana osoba będzie zachwycona i doceni starania.

Wykaż się kreatywnością

Stwórz samodzielny projekt fotoprezentu. Zaprojektuj w prosty sposób, przez Internet, spersonalizowany fotoprezent z wybranym zdjęciem. Możesz bezpłatnie dokonać obróbki i przyozdobić zdjęcie, korzystając z kreatywnych szablonów, które przygotowaliśmy. Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem. W naszym sklepie możesz nabyć oryginalne fotoprezenty, które można stworzyć i zamówić w kilka minut. Do wyboru wiele kategorii tj. kubki, t-shirty, poduszki, fartuchy kuchenne, zegary, a nawet maskotki, karty do gry i puzzle.

Szukasz inspiracji?

Skorzystaj z gotowych produktów i podaruj prezent pełen emocji. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na projekt, możesz szukać inspiracji wśród gotowych produktów, które posiadamy w naszym asortymencie. Zapewniamy, że znajdziesz mnóstwo pomysłów na wyjątkowy prezent, niezależnie od okazji. Musisz tylko dokonać wyboru. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty fotoprezentów.

fotoprezenty sub

BIURO

Twoim bliskim brakuje werwy do pracy? Dostarcz im dużej dawki pozytywnej energii i radości w biurze. Praca nie musi być nudna, pewne rzeczy wystarczy po prostu urozmaicić.

od 25,99 zł*

biuro1

ARTYKUŁY PAPIERNICZE

Zaprojektuj wyjątkowe artykuły biurowe do szkoły, pracy i domu. Wybierz swoje ulubione zdjęcia i umieść na własnym projekcie. Zaprezentuj bliskim i znajomym samodzielnie zaprojektowane produkty.

od 15,99 zł*

biuro2

DEKORACJE

Zaprojektuj samodzielnie prezent, który na trwałe wkomponuje się w wystrój Twojego domu. Udekoruj ściany, drzwi, biurka oraz szafki i nadaj swojemu mieszkaniu wyjątkową atmosferę, której nie spotkasz nigdzie indziej.

od 29,99 zł*

biuro3

SZKOŁA

Notatnik, worek na buty lub pojemnik na śniadanie. Stwórz wyjątkowy projekt, który ozdobi codzienne przedmioty szkolne Twojego dziecka dodając mu energii do nauki.

od 9,99 zł*
biuro4

ZABAWKI

Podaruj dziecku radość i zamień Wasze ulubione zdjęcia w zabawki, które bez wątpienia będą najbardziej oryginalnymi na rynku. Możesz samodzielnie stworzyć karty do gry, puzzle lub maskotki.

od 35,99 zł*
biuro5

TEKSTYLIA

Umieść ulubione zdjęcia na tekstyliach codziennego użytku. Możesz stworzyć swój własny projekt fartucha kuchennego, poduszki, t-shirtu i torby na ramię. Jesteś ograniczony wyłącznie własną kreatywnością.

od 22,99 zł*
biuro6

NA NAPOJE

Możesz uprzyjemnić sobie czas spędzony przy kawie, tworząc wyjątkowy projekt kubka z wybranym zdjęciem. Umieszczaj najważniejsze fotografie także na bidonie i kuflu.

od 29,99 zł*
biuro7

 

Kategoria: