WERDMAN Polska

Gliniana 12
20-616 Lublin

+48 512 656 726  fax. +48 222472799

FOTOKSIĄŻKA Mini

FOTOKSIĄŻKA Mini w praktycznym poziomym formacie jest idealna do przedstawienia zdjęć z urodzin, imienin czy krótkiego urlopu. Miękka okładka oraz aż do 74 stron wewnętrznych, może być indywidualnie zaprojektowana.

Szukasz sposobu na zebranie w jednym, kompaktowym miejscu zdjęć z ważnych życiowych momentów takich jak narodziny dziecka czy wymarzone wakacje? FOTOKSIĄŻKA Mini to idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że wszystkie Twoje najważniejsze zdjęcia będą mogły być zawsze przy Tobie.
Rozmiar, który pasuje wszędzie.
Wymiary 15x11 cm gwarantują, że Twoja książka ze zdjęciami zmieści się w każdym miejscu i przy okazji nie zajmie dużo miejsca. Nie ważne czy jest to damska torebka czy nawet kieszeń ? nasza fotoksiążka jest na tyle mała, że bez problemu będzie pasować wszędzie tam, gdzie będziesz chciał ją schować.
Wysoka jakość zdjęć
Mały rozmiar nie oznacza jednak, że fotografie będą gorszej jakości czy nie będą na nich widoczne szczegóły. Wręcz przeciwnie ? Twoje zdjęcia zostaną wydrukowane na papierze wysokiej jakości, który zapewnia zarówno świetne wrażenia wizualne oraz wysoką wytrzymałość produktu.Zastosowanie zszywanej, miękkiej okładki również pozytywnie wpływa na trwałość produktu uodparniając go na wypadanie kartek czy odpadanie oprawy.
Lepsza niż album ze zdjęciami
Maksymalnie możesz wykorzystać 74 strony, dzięki czemu zbierzesz wszystkie swoje najważniejsze zdjęcia. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nasza fotoksiążka jest także znacznie bardziej praktycznym rozwiązaniem niż tradycyjny album ze zdjęciami.
Intuicyjny proces projektowania
Swoją mini książkę ze zdjęciami możesz stworzyć w szybki i prosty sposób, który pozwala na wyselekcjonowanie i dodanie do wydruku wybranych przez Ciebie zdjęć. Dodatkowo, posiada on funkcje edycji kolorystyki fotografii oraz dodawania okolicznościowych clipartów, które sprawią, że zawarte na zdjęciach wspomnienia pozostaną wiecznie żywe.
Lider rankingów fotoksiążek
Nasze produkty posiadają rekomendację międzynarodowych ekspertów, którzy doceniają ich jakość oraz funkcjonalność.

Testowane je w czołowych międzynarodowych mediach związanych z fotografią, gdzie zawsze otrzymywały pozytywne oceny. Opinie te potwierdzają setki tysięcy zadowolonych klientów, którzy regularnie kupują nasze produkty i polecają je swoim znajomym.

dflt dettab cpb mini 01 dflt dettab cpb mini 02

Informacje o produkcie

  • Materiał: Markowy papier premium
  • Format: ok. 15 x 11 cm (zamknięta)
  • Okładka: Indywidualnie projektowana miękka okładka
  • Ilość stron: od 26 do 74 stron

 

 

Kategoria: