WERDMAN Polska

Gliniana 12
20-616 Lublin

+48 512 656 726  fax. +48 222472799

FOTOKSIĄZKA Mała

FOTOKSIĄŻKA Mała
Ten format  FOTOKSIĄŻKI przeznaczony jest dla wszystkich amatorów fotografii oraz osób, które zawsze chcą mieć ze sobą podręczny pakiet najważniejszych zdjęć. Ze względu na małe rozmiary tej fotoksiążki zmieścisz ją dosłownie wszędzie, a Twoje najważniejsze wspomnienia zawsze będą blisko - w podróży, na spotkanie ze znajomymi lub innym czasie, które pozwala na dzielenie się zdjęciami z innymi.

FOTOKSIĄŻKA na początek
Wymiary 14x13 cm są idealne, aby przedstawić na nich zdjęcia dziecka lub pamiątkowe fotografie z wakacji. Kompaktowy format to dobry sposób na prezent niespodziankę, bo taką fotoksiążkę schowasz w kieszeni lub damskiej torebce. Zdjęcia w FOTOKSIĄŻCE Małej są wydrukowane na wysokiej jakości papierze, który daje dobre wrażenia estetyczne. Ten format CEWE FOTOKSIĄŻKI daje możliwość stworzenia tylko jednego rodzaju okładki (miękka), ale ta ma swoje zalety. Przede wszystkim zapewnia lekkość i odpowiednią wytrzymałość, czyli brak problemu z wypadającymi kartkami lub rozlatującą się oprawą.

Szybkie i łatwe projektowanie
Aby stworzyć swoją FOTOKSIĄŻKĘ online należy pobrać darmowy i intuicyjny program, za pomocą którego wyselekcjonujesz wybrane przez Ciebie zdjęcia oraz dodasz je do swojego projektu. Dodatkowo, daje on możliwość edycji kolorystycznej oraz dodania okolicznościowych clipartów, które zawsze podkreślą uchwycony na zdjęciach czas.

FOTOKSIĄŻKA Mała, a radość wielka
Ten format FOTOKSIĄŻKI to także idealny podarunek dla babci czy dziadka, którzy zawsze chcieliby mieć przy sobie zdjęcia swoich wnuczków, a wolą taką pamiątkę w klasycznej formie drukowanej niż na tablecie.

  • Materiał: Markowy papier Premium
  • Wielkość: ok. 14 x 13 cm
  • Okładka: zeszyt do indywidualnego zaprojektowania
  • Ilość stron: od 26 do 50 stron

dflt detpop cpb mini 04

Kategoria: