WERDMAN Polska

Gliniana 12
20-616 Lublin

+48 512 656 726  fax. +48 222472799

FOTOKSIĄŻKA KLASOWA

Fotoksiążka - Kronika szkolna

ksiązka klasowa

Dzięki FOTOKSIĄŻCE Twoja klasa może stworzyć w bardzo łatwy i szybki sposób kronikę klasową, w której umieścicie wspólne zdjęcia ze szkolnych wycieczek, uroczystości lub innych ważnych wydarzeń. Dodatkowo wszystkie możesz uzupełnić opisami, dodać kolorowe kliparty czy wykorzystać piękne tła i maski. Stwórzcie piękną pamiątkę na kolejne lata!

Dzięki naszej elastycznej ofercie możesz się z nami skontaktować jeśli chcesz zamówić większą ilość FOTOKSIĄŻEK niż podana w naszej ofercie. Zachęcamy także do kontaktu z nami jeśli masz jakieś pytania lub problem. Chętnie Ci pomożemy!

Zachowaj szkolne wspomnienia w niezwykłej formie

Okres nauki w szkole to czas wyjątkowy, który zawsze wspominamy z rozrzewnieniem. Współczesna technika zapewnia wspomnieniom odpowiednią oprawę, dzięki której fotografie nie ulegną zniszczeniu i zawsze będą przywoływać beztroskie chwile. Sprawdźmy zatem czym jest  FOTOKSIĄŻKA i w jaki sposób możemy zachować w niej szkolne wspomnienia.

 klasowa

FOTOKSIĄŻKA piękny prezent dla nauczyciela

FOTOKSIĄŻKA to niezwykle trwały sposób na przechowywanie szkolnych fotografii. Klasyczne albumy szybko ulegają zniszczeniu, a po wielu latach ich strony mogą prezentować się nieestetycznie. Z tego powodu coraz bardziej popularne stają się spersonalizowane fotoksiążki w formie szkolnego albumu, które zachwycają odbiorców bogactwem możliwości. Możemy wybierać spośród wielu formatów, rodzajów papieru oraz technik druku. Producenci przygotowali dla nas m. in. papier fotograficzny błyszczący, matowy, możliwość wyboru twardej i miękkiej oprawy, a także produkty w formie zeszytu. Wysokiej jakości druk cyfrowy zapewnia niesamowitą głębię ostrości i żywe kolory. Fotoksiążka szkolna lub klasowa może okazać się doskonałym prezentem dla nauczyciele na zakończenie roku szkolnego. Dobrym pomysłem jest dodanie zdjęć z waszych wspólnych wycieczek klasowych lub imprez szkolnych. Możecie również stworzyć spersonalizowany prezent dla wychowawcy z waszymi wspólnymi zdjęciami.

klasowa1

Fotoksiążka szkolna

Kronika szkolna w formie fotoksiążki to świetna pamiątka nie tylko dla najmłodszych dzieci, ale również uczniów szkół ponadpodstawowych. Może też posłużyć za wspaniały prezent dla wychowawcy lub album upamiętniający wyjątkowe wydarzenia ? klasową wycieczkę, studniówkę lub bal magisterski. Świetnym pomysłem jest dodanie na początku albumu indywidualnych zdjęć wszystkich uczniów oraz wychowawcy.

 

 

Kategoria: